5 powodów dlaczego warto sprzedać nieruchomość z pomocą naszego biura

Jeśli planujesz sprzedać dom, mieszkanie bądź działkę i potrzebujesz pomocy w odnalezieniu się wśród wszystkich zagadnień, kwestii i formalności, które się z tym wiążą – koniecznie powinieneś skorzystać z pomocy profesjonalnego biura, jakim jest Galaktyka Nieruchomości. Dlaczego? Poniżej przedstawiamy Ci 5 powodów, dla których warto podjąć współpracę z naszymi specjalistami.

PO PIERWSZE: WIEDZA I ZNAJOMOŚĆ RYNKU

Jeżeli po raz pierwszy przymierzasz się do transakcji sprzedaży może okazać się, że jest to zadanie ponad Twoje siły. Nawet największe chęci i szczęście nie zastąpią wiedzy i doświadczenia, dzięki którym proces sprzedaży i jej sfinalizowanie, bez wątpienia będą szybsze, prostsze i skuteczniejsze, a co najważniejsze – bezpieczne.

Jeżeli zdecydujesz się na współpracę z nami, pomożemy Ci z racjonalnym i zarazem satysfakcjonującym wycenieniem nieruchomości, a także – w miarę potrzeb – przygotujemy ją odpowiednio na sprzedaż dzięki przeprowadzeniu zabiegów z zakresu home stagingu. Oczywiście pomożemy też skompletować dokumenty niezbędne do podpisania umowy. Z nami będziesz czuć się bezpiecznie na każdym etapie sprzedaży.

PO DRUGIE: SKUTECZNY MARKETING

Żeby doszło do finalizacji transakcji sprzedaży musi zaistnieć szereg czynników i okoliczności. Kluczową rolę odgrywa reklama. Decydując się na skorzystanie z naszych usług, możesz być pewien, że odpowiednio przygotujemy ofertę sprzedaży Twojej nieruchomości – wykonamy profesjonalną sesję zdjęciową i stworzymy rzeczowy opis, by był czytelny i zrozumiały dla potencjalnych kupujących.

Następnie zajmiemy się skutecznym marketingiem, promując i wyróżniając ofertę na wszystkich istotnych i popularnych portalach ogłoszeniowych o zasięgu ogólnopolskim. Dzięki odpowiedniemu przekazaniu oferty będzie się ona wyróżniać i nie zniknie wśród setek innych. Poza tym posiadamy bogatą bazę kontaktów, dzięki której możemy dopasować Twoją ofertę do oczekiwań konkretnych kupujących.

Dodatkowo, dzięki współpracy z innymi pośrednikami, poszerzamy grupę klientów, a im więcej potencjalnych nabywców dowie się o Twojej nieruchomości, tym większe szanse na szybki i owocny finał transakcji.

PO TRZECIE: OSZCZĘDNOŚĆ CZASU

W jednym ze swoich utworów Janusz Leon Wiśniewski napisał, że „czas to najcenniejszy podarunek, jaki można dostać od innych”. Dlatego też nie zastanawiaj się dłużej i przyjmij taki podarunek od nas! Z chęcią oszczędzimy Twój czas, zajmując się całym procesem sprzedaży. Bowiem samo stworzenie oferty to dopiero początek drogi.

Kiedy oferta będzie już gotowa i trafi do potencjalnych kupców, konieczne będzie umożliwienie im obejrzenia nieruchomości. Nierzadko zdarza się tak, że zanim ktoś zdecyduje się na zakup, odbywają się wcześniej dziesiątki prezentacji, z których nie wynika nic konkretnego. Poza tym każdy pracuje w innych godzinach, w związku z czym nieraz ciężko spotkać się właścicielowi i osobie zainteresowanej obejrzeniem nieruchomości, w dogodnym dla obu stron terminie. Nie wspominając już o telefonach z pytaniami o szczegóły oferty, które potrafią dzwonić o różnych porach dnia i nocy. Na tego typu rozmowach można spędzić naprawdę sporo czasu.

My jednak patrzymy na to z innej perspektywy – to nasza praca. Codziennie dostosowujemy swój grafik do klientów. Jeśli jest taka potrzeba umawiamy się na poranne i wieczorne spotkania, w międzyczasie co chwilę odbierając lub wykonując telefon. Mamy zatem dla Ciebie propozycję nie do odrzucenia – Ty możesz zająć się swoimi sprawami, spokojnie czekając na telefon od nas, a my w tym czasie umawiamy spotkania i organizujemy prezentacje, by jak najszybciej znaleźć kupca na Twoją nieruchomość. Musisz przyznać, że brzmi to całkiem zachęcająco – czyż nie?

PO CZWARTE: KOMPLEKSOWA OBSŁUGA

Jesteśmy z Tobą na każdym etapie sprzedaży – od pierwszego spotkania po przekazanie kluczy nowemu właścicielowi. Nie tylko wyceniamy nieruchomość, tworzymy ofertę, promujemy ją na rynku, organizujemy prezentacje i znajdujemy kupca, ale też bierzemy na siebie często niełatwe negocjacje cenowe. Znając doskonale realia rynku oraz techniki negocjacyjne, wiemy na ile można manewrować z ceną tak, by obie strony były zadowolone.

Przede wszystkim pomagamy również w skompletowaniu pełnej dokumentacji oraz dopełnieniu wszystkich koniecznych formalności i spraw urzędowych. W razie potrzeby aranżujemy także pomoc prawną specjalistów z zakresu rynku nieruchomości.

PO PIĄTE: BEZPIECZEŃSTWO, ZAUFANIE I SPOKÓJ DUCHA

Na każdym etapie sprzedaży możesz mieć pewne pytania lub wątpliwości. Jesteśmy od tego, aby reagować i odpowiadać na każde z nich, gdyż zależy nam na zminimalizowaniu poziomu Twojego stresu i zapewnieniu spokoju ducha. Priorytetem jest dla nas bezpieczne przeprowadzenie Cię przez cały proces sprzedaży. Możesz nam zaufać – dzięki znakomitej orientacji w specyfice lokalnego rynku, podejmiemy odpowiednie działania, by skutecznie sprzedać Twoją nieruchomość. Wiemy, co robimy i robimy to profesjonalnie!