Dlaczego warto wybrać naszych ekspertów nieruchomości ?

Chcesz sprzedać, kupić lub wynająć nieruchomość, ale nie masz czasu, by w pełni się tym zająć albo nie wiesz od czego zacząć? W tej sytuacji nie pozostaje Ci nic innego, jak tylko zgłosić się do biura nieruchomości, by otrzymać potrzebną pomoc. A dlaczego Twoim wyborem powinno być biuro Galaktyka Nieruchomości? To proste – jesteśmy zespołem profesjonalistów, którzy posiadają niezbędną wiedzę oraz nie boją się wyzwań!
Komunikatywność, kultura osobista i kreatywność – tego z pewnością nam nie brakuje. Dzięki dużemu doświadczeniu potrafimy dostrzec lub przewidzieć sytuacje mogące stanowić ewentualne zagrożenie dla konkretnych transakcji, starając się je skutecznie wyeliminować. Oferujemy Ci całkowite wsparcie na każdym etapie współpracy.

Możesz liczyć na naszą wiedzę, zaangażowanie, mobilność, dyspozycyjność, umiejętność słuchania, a przy tym na profesjonalizm i entuzjazm. To nasze cechy szczególne. Przy wynajmie bądź sprzedaży możesz liczyć na umiejętnie wykonaną sesję zdjęciową i home staging – dzięki naszym zabiegom Twoja oferta zyska status premium. Znamy rynek, stosujemy dobrze przemyślany marketing, potrafimy efektywnie negocjować. Twojej ofercie przekazujemy naszą markę i wiarygodność.

Z kolei osobom poszukującym nieruchomości dla siebie gwarantujemy szeroki wybór ofert, dzięki bogatej bazie i współpracy pomiędzy pośrednikami oraz innymi biurami. Wystarczy, że dowiemy się, jakie są Twoje wymagania oraz czego oczekujesz, a my przygotujemy zestaw propozycji, które mogłyby Cię zainteresować. Dzięki temu oszczędzisz naprawdę sporo czasu – dobrze wiemy ile zajmuje przepatrywanie ogłoszeń oraz oglądanie nieruchomości, które często w rzeczywistości okazują się zupełnie inne od tego, co zostało przedstawione w sieci.

Nasza weryfikacja gwarantuje Ci prezentacje wyłącznie sprawdzonych ofert. Wiemy jak i gdzie warto szukać. Przede wszystkim jednak współpraca z nami to gwarancja transakcji bezpiecznej i zgodnej z przepisami prawa. Czuwamy nad tym, aby wszystkie potrzebne dokumenty zostały skompletowane w odpowiednim czasie, by każda ze stron jak najszybciej mogła cieszyć się z pomyślnej finalizacji.

Podsumowując – oto, na co możesz liczyć, zgłaszając się do nas:

 • znajdziemy nabywcę bądź najemcę na Twoją nieruchomość;
 • znajdziemy nieruchomość spełniającą Twoje oczekiwania;
 • wykonamy profesjonalną sesję zdjęciową Twojej nieruchomości oraz – stosując zabiegi z dziedziny home stagingu – przygotujemy ją do sprzedaży czy też wynajmu;
 • przygotujemy atrakcyjną ofertę Twojej nieruchomości na sprzedaż lub wynajem;
 • wybierzemy najlepsze sposoby promocji;
 • umówimy wszelkie konieczne spotkania;
 • doradzimy w kwestii niezbędnych formalności i sposobu ich załatwienia;
 • sprawdzimy kompletność i poprawność dokumentów;
 • sprawdzimy stan prawny nieruchomości;
 • będziemy pośredniczyć w ewentualnych negocjacjach cenowych;
 • będziemy sprawować nadzór nad całym przebiegiem transakcji.

Zatem przy podejmowaniu decyzji pamiętaj, że współpraca z nami to same korzyści dla Ciebie. Nie czekaj – skontaktuj się z nami już dziś!