O nas

Informacje o naszym biurze nieruchomości

Chcesz wynająć mieszkanie w centrum Krakowa, sprzedać dom na przedmieściach, a może kupić działkę w jednej z podkrakowskich miejscowości? Mamy świadomość, że na rynku funkcjonuje wiele firm oferujących swoje usługi, obejmujące pomoc w doradztwie i obrocie nieruchomościami, co sprawia, że nieraz ciężko zdecydować się na jedną z nich. Jeżeli i Ty wciąż zastanawiasz się nad wyborem – możesz przestać szukać i odetchnąć z ulgą. Właśnie znalazłeś najlepszą z możliwych opcji! Biuro Galaktyka Nieruchomości to gwarancja profesjonalnej pomocy z zakresu sprzedaży, kupna bądź wynajmu nieruchomości. Współpracując z nami możesz mieć pewność, że transakcja będzie miała szybki i bezpieczny przebieg.

Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze klientów, dotyczącej zakupu, sprzedaży oraz wynajmu nieruchomości – mieszkań, apartamentów, domów w zabudowie jednorodzinnej, szeregowej czy bliźniaczej, lokali użytkowych i komercyjnych – oraz zatrudniamy profesjonalnych agentów. Wychodzimy z założenia, że każde nowe zlecenie jest dla nas wyzwaniem. Wiąże się z tym indywidualne podejście do klienta oraz długie rozmowy, dzięki którym możemy dogłębnie poznać konkretny przypadek. Nie działamy według ustalonych z góry schematów i dla każdej oferty nieruchomości dobieramy odpowiednie środki działania.

Co nas wyróżnia ?

Doświadczenie zawodowe

Zespół specjalistów

Wysokie wyniki

Jeżeli szukasz nieruchomości w Krakowie lub okolicznych miejscowościach, przygotujemy specjalnie dla Ciebie zestaw ofert, które mogłyby Cię zainteresować. Sprawdzimy techniczny oraz prawny stan nieruchomości, by nie pojawiły się nawet najmniejsze wątpliwości co do bezpiecznego przebiegu transakcji. Dopilnujemy wszelkich formalności i w razie potrzeby skontaktujemy Cię ze specjalistami, z którymi współpracujemy, jak chociażby z doradcą kredytowym, notariuszem czy agentem ubezpieczeniowym.

Pomożemy Ci także w przygotowaniu nieruchomości na sprzedaż. Dzisiaj potężną rolę odgrywa właściwa prezentacja wnętrza i skuteczna reklama, dlatego niezbędne staje się przeprowadzenie działań z zakresu home stagingu, profesjonalna sesja zdjęciowa oraz zastosowanie najlepszej strategii marketingowej. Przygotujemy Twoje wnętrza do tego, by jak najkorzystniej wypadły w oczach klientów. Oczywiście zachowamy przy tym ich prawdziwe i realistyczne odbicie, aby rzeczywistość nie odbiegała od tego, co można zobaczyć w przygotowanej ofercie. Gwarantujemy także profesjonalną analizę i wycenę nieruchomości, którą konfrontujemy z wizją klienta i jego oczekiwaniami.

Transakcja kupna-sprzedaży nieruchomości wiążę się ze złożonym procesem formalnym. Dla osób spoza branży kompletowanie odpowiednich dokumentów, sprawdzanie stanu prawnego, podpisywanie umów, czy też zawieranie aktów notarialnych, może stanowić nie lada wyzwanie. Proces ten można uprościć, decydując się na współpracę z biurem Galaktyka Nieruchomości. Jako specjaliści, zajmujący się na co dzień tego typu transakcjami, przeprowadzimy Cię przez każdy etap kompleksowo, w oparciu o obowiązujące prawo i z zachowaniem najwyższych standardów. Zaoszczędzisz przy tym bezcenny czas oraz unikniesz ewentualnych niedogodności, które mogłyby się pojawić w związku z brakiem specjalistycznej wiedzy.

Współpraca z nami to same korzyści dla Ciebie! Zapewniamy bezpieczny przebieg transakcji, oszczędność czasu oraz – co może mniej oczywiste – komfort, bowiem wiele czynności związanych z kupnem, sprzedażą lub wynajmem możemy wykonać za Ciebie. Zdając sobie sprawę, że tego typu transakcje nierzadko wiążą się ze sporym stresem, w miarę możliwości staramy się go wyeliminować lub znacznie zminimalizować. Możesz mieć pewność, że niezależnie od tego, po jakie usługi zgłosisz się do biura Galaktyka Nieruchomości, zostaniesz potraktowany nie tylko profesjonalnie, ale i z dużą dozą empatii.

Pamiętaj – to Ty decydujesz i ustalasz cele, a biuro Galaktyka Nieruchomości jest do Twojej dyspozycji, by zrealizować je jak najlepiej. Wszelkie działania, które podejmujemy są nastawione na Ciebie i na Twoje potrzeby. Na każdym etapie współpracy jesteśmy Twoim doradcą i słuchamy tego, co masz do powiedzenia. O ostatecznym kształcie oferty decydujesz Ty – my oferujemy profesjonalną i merytoryczną pomoc. Niezależnie od tego, czy chcesz sprzedać, kupić czy wynająć nieruchomość, warunki zawsze ustalane są indywidualnie.

 • poszukiwanie nabywcy bądź najemcy na daną nieruchomość;
 • poszukiwanie nieruchomości na sprzedaż lub do wynajęcia, dostosowanej do potrzeb klienta;
 • analiza stanu prawnego nieruchomości;
 • przygotowanie wnętrz do sesji fotograficznej oraz jej wykonanie;
 • opracowanie profesjonalnej oferty;
 • prowadzenie skutecznego marketingu – promocja oferty na portalach branżowych i w mediach społecznościowych;
 • przygotowanie strategii cenowej na podstawie wiedzy o rynku obrotu nieruchomościami, własnego doświadczenia oraz potrzeb klienta;
 • umawianie spotkań i przeprowadzanie prezentacji nieruchomości;
 • pomoc w skompletowaniu dokumentów niezbędnych do przeprowadzenia transakcji;
 • udział w negocjacjach pomiędzy stronami transakcji;
 • organizacja czynności prawno-formalnych, koniecznych do zawarcia umowy kupna-sprzedaży bądź najmu oraz doprowadzenie do jej zawarcia;
 • obecność przy podpisaniu aktu notarialnego;
 • przygotowanie i przeprowadzenie protokołu zdawczo-odbiorczego wraz z dokumentacją fotograficzną w dniu wydania nieruchomości.

Możesz mieć pewność, że zgłaszając się do nas, Twoja nieruchomość znajdzie się w odpowiednich rękach!

Chcesz kupić lub sprzedać nieruchomość ?

Skontaktuj się z nami